Září 2010Cheryl Cole Jewellery Collection Launch Party

30. září 2010 v 15:39 Others celebrit
Super styl =)) moc jí to sluší!
imagebam.com imagebam.com imagebam.com


It's On! =))

30. září 2010 v 15:19 Diary
Čawes jsem zpět ze školy...jak to šlo..mno nic moc xD a wim že napravim páč jináák sem někde pryč xD nemam plavčo takže chvilku něco přidám a pak pujdu =))

xD"Mam splyhlí vlasy"

27. září 2010 v 19:35 Diary
Smiley-riki
Ahojky lidíí xDtak co dneska? Já vůbec no prostě smůlaa! V neděli sem celej den chodila s copánkama ( vlnitéé vlasy xD) tw a pak jdu ven a leje!! Takže upe splyhlí xD no nwa..ve škole nic moc ( né, že by mi to bylo jedno!!!)  prostě 4 a 3 hrr...!!! Hej a když sem šla zpátky do home tak to xxD upe prosáklý botky, bundu a v ruce ořechy xD  na plavčo jsem nešla páč to fakt nešlo =)) Zítra jdu k Leni a Věře na párty! Jinak teď si zase pouštim Camp rock 2 ♥  líbil se vám? Mě prostě moc hodně =)) This is our sooong!


Arriving to BBC Radio 1 Studios!

27. září 2010 v 18:09 Others celebrit
 Takže jsou tu new candids a v dobré kvalitě =)) příjezd do BBC Radio 1 Studios v Londýně!! Má moc krásný oblečení jako vždy =))

Diaar

25. září 2010 v 20:14 Diary
Dneska úžasnej den se všema =D se ségrou, Tery, Anežkou, Verčou, Terkou, Alčou a dalšíí...na závodech =D já tam mordovala automat protože mi nechtěl dát džus =D nakonec mi ho dal aawe mix ae taky great!! Mňáááám...v autě no prostě funny xD nejdřív sem jela s Terkou, kde nám bylo sedm a pak s Tery a Verčou xD taakový: co si dělala?: roztou mi zuby!!!! xxDmnoo..o přestávku sem četla Přebyteční, já už postě nemam co číst, v knihovně sem četla skoro všechny fantasy xxD ja wm moje uchylka xxD hele tak se mějte a nezapomeńte tři ze tříí o cč pod..nestihla jsem to přepsat..

Three out of three

25. září 2010 v 19:53 Affíí
Tři ze tří affs =))

Emm...tak je to tu..nevybírala jsem ani dlouho, prostě to bylo jasnéé...
páč nejdu na vinobraní tak už konečně, měla jsem ve čtvrtek můžu udělat list affs tři ze tří...
Prohlížela jsem si blogy a hodnotila..
Dívala jsem se kdo mě má v listu..
Kdo se hlavně zapsal..


*
*


Děkuju...oodělovače od bonitky =))
Tykvička? Carotka božeee!! xxD

19. září 2010 v 19:25 Diary
No hádejte xD ájina!! two normálně prostě nic xD futky..dneska sem potkala Lidush a byla na pizzee mňáám háádeejte!! Šunka xD aa sýýra a sláánina a no vlastně tři xD a pak proseděla celej den u compu a u učeníí.. děják mmm......jakej váš best předmět? Můj děják, ani nwm ploč xxD nikdy mi nešel xD a Vv a to kreslim jak prasátko xxD nee...mě nejvíc dou portréty Seleny..a víte jak sem se naučila tykvy? nijak páč nwm vo čem muvim xxD prostě mam den cvoček ááááá..hlííí ve čtvrteek udělám affska, vybrala sem si one affs, two and three? Áňo...thee affs! =)) kdo to bude? dozvíte see vve čtvrtek..

Smiley-riki

Zapomenutáá...

19. září 2010 v 14:11 Diary
http://smiley-riki.blog.cz Smiley-riki
Nevím jestli se vracím...napsala jsem narychlo, že dávám hiatus. A důvod vám mám říct teď i když ho sami víte. Je pravděpodobný, že je to škola, když se nad tím zamyslím na počítač sem chodila jen když sem si něco potřebovala napsat na referát či co..nemám čas i když ho mám?Každý s časem umí naložit jinak..pochopila jsem, že kdybych neměla třeba plavčo proseděla bych beztak na počítači..takže tím neplítvám zbytek času...půl dne trávím učením ae nepamatuju si co jsme brali, takže tím trávím celý den než se to dokážu naučit!


SOOORY!!

2. září 2010 v 19:29 Messages
Dávám Hiatus =( vysvětlím potom, budu tu až budou nějaký prázky! Affska prosím nemazat a zapsat do kontroly =)) děkuju... 

Kontrola affs do 5.9.20110!

1. září 2010 v 15:19 Affíí
Kontrolka pro affs! Jestli sis četla předešlí článek tak víš...tahle kontrola je asik na celý školní rok, nwm, jiná už asi nebude..jestli máš pozastávko  prominu ae ostatní jestli chcete být mím affs tak se zapiště =)) napsala jsem pravidla a jestli je porušíš mažu! Sem tvrdá ae nechci mít zmatek =))
Novým affskám napíšu až teď ae chci aby se také zapsali! =))

!Pravidla!
• Musíš mě navštěvovat min. 2x týdně!/ já se budu snažit!
Pochopím, když máte školu..ae aspoň jednou!
• Neberu komentáře skopírované nebo typu: Ahoj, obíhám..!
Jestli nějaké oznamení to neva..
• Ber ohledy, že mám školu!
• Nepomlouvej můj blog!

Mé odpovědi na pravidla...
• Budu se snažit!
• Dodržím =)))
• Beru.. =))
• Nepomlouvám xD

-----------------------------------

Jestli nekdo něco poruší hned ho smáznu...jinak k prvnímu pravidlu, když k tomu máte vysvětlení můžu prominout =)) možná, že to také nebudu sthat =))...

Přihlášení/ né že tam budete mít klik na web =)) a nebo, že vyplníte jenpolovinu..
○ blog
○ nick
○ souhlasíš s pravidli?
○ proč chceš být stále mím affs?
○ dotaz či připomínka? =))

=)) děkuju...prosím co nejdříve se zapište =))
Supaa...všichni!! xxD

1. září 2010 v 14:29 Diary
AHOJ BOBÍCI!  Tak první den ve škole za sebou a zítra učit  (né, že bych se těšila xxD) holky mě málem umačkali  mooje kámošky!! Mno..sem si uklízela a hned sem šla sem poslouchat Selenu! Ona je prostě bestka!  Jinak ohledně blogísku tak sem zase nebudu chodit tak často  ukázalo se, že to bude mnoohem těžší než minule, páč máme "žárovičku"  brr...takže ještě dneska napísnu kontrolku ať se s tim pak nepatlám  a uzavřu spřátelko..Pak na plavčo..možná, že malinko se těším xxD ae nejradši bych šla na beach nebo hrát bossaball! Best! PapapiiQ jdu dělat kontrolku =)) Smiley-riki

Out of Her Hotel in New York

1. září 2010 v 14:09 Miley Cyrus
Miley byla včera spatena jak odchází z hotelu. Hezky nalíčená xD ae jinak tohle oblečení není můj styl =)) ae pěkný =))
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com